کتابهای Prisma

کتابهای Prisma

کتاب آموزش زبان اسپانیایی prisma


Prisma که در زبان اسپانیایی به معنای منشور است یکی از بهترین کتاب های آموزش اسپانیایی است. این کتاب با داشتن سابقه بسیار خوب در یادگیری اسپانیایی استفاده می شد ولی در سال های اخیر به دلیل قدیمی بودن جای خود را به کتاب Suena داده بود. اما با ارائه کتاب nuevo Prisma تمام معادلات بر هم خورده است. کانون زبان پارسایان در این بخش به معرفی کتاب آموزش زبان اسپانیایی Prisma جدید می پردازد.

 

کتاب آموزش زبان اسپانیایی prisma

کتاب Nuevo Prisma تقریبا تمام مطالبش را به روز کرده است. از مطالب داخل کتاب ، تا متن ها ، فعالیت ها ، عکس ها همه دچار تغییر شده اند. هر سطح شامل یک کتاب شاگردlibro de alumno ، یک کتاب تمرینlibro de ejercicios ، کتاب معلم Teacher’s book ( libro de professor) می باشد.
متد آموزشی کتاب آموزش زبان اسپانیایی Prisma همانند بسیاری از کتاب های نسل جدید Communicative یا مکالمه ای می باشد. این کتاب در شش سطح وجود دارد و از سطح A1 شروع و تا سطح C2 ادامه پیدا می کند. این کتاب توسط انتشارات Editorial Edinumen چاپ شده است. این کتاب برای کسانی تهیه شده که زبان اسپانیایی برای آنها به عنوان یک زبان خارجی در نظر گرفته شده است و زبان دوم آنها زبان اسپانیایی نیست.
کانون زبان پارسایان در دوره های آموزش زبان اسپانیایی خود از سری کتاب آموزش زبان اسپانیایی Prisma جدید استفاده می کند تا بتواند جواب گوی نیاز های امروز زبان اسپانیایی زبان آموزان باشد.
استفاده از اساتید native و مجرب اسپانیایی در کلاس ها و هم چنین وجود گزینه های مختلف برای زبان آموز همانند دوره های فوق فشرده زبان اسپانیایی ، دوره های گروهی نیمه فشرده ، دوره های خصوصی و آموزش مجازی باعث می شود که در اسرع وقت بتوانید زبان اسپانیایی را فرا گیرید.
برای اطلاعات بیشتر با شماره های کانون زبان پارسایان تماس بگیرید.


بازگشت بازگشت به صفحه نخست

نشانی و تلفن شعبه‌های کانون زبان پارسایان :::

شعبه مرکزی (گیشا)

تلفن: 88255600
ابتدای کوی نصر (گیشا) سمت راست، پلاک 7، مجتمع آموزشی پارسایان

شعبه پارک‌وی

تلفن: 26293601
چهارراه پارک‌وی، ضلع جنوب شرقی، نبش خیابان ولیعصر، پلاک 1، جنب داروخانه آرامش

شعبه توحید

تلفن: 12-66574910
میدان توحید، ابتدای نصرت شرقی (دکتر میرخانی)، پلاک 230، طبقه دوم