محتوای دوره ها

محتوای دوره ها

 محتوای دوره ها 

آنچه در هر دوره یاد میگیرید

 

دوره های مختلف آموزشی

تدریس زبان آلمانی در کانون زبان پارسایان مطابق با نحوه تدریس گوته انستیتو می باشد. موسسه پارسایان زبان آلمانی را براساس جدیدترین استاندارد اتحادیه اروپا GERو با جدیدترین متد آموزشی ارائه می دهد. تمامی متدهای تدریس شده هماهنگ با چهارچوب مشترک اروپایی تقسیم شده اند. این چهارچوب آموزشی شناخته شده در کل اروپا در 6 سطح A1, A2, B1, B2, C1, C2  تعریف می شود.

 

: A1  دورۀ آموزش مقدماتی، بخش اول

در این دوره عبارات روزمره و جملات ساده آموزش داده می شوند، که هدف آنها یادگیری و بر طرف کردن نیاز های ابتدایی است. به عنوان مثال یادگیرنده می تواند خودش ودیگران را معرفی کرده ، سوالات ساده ای مانند کجا زندگی می کند، چه اشخاصی را می شناسد و یا چه اشیایی را دارد مطرح کند و یا به آنها پاسخ دهد. او قادر می گردد در صورتی که با او آهسته صحبت شود منظور خود را به طور ساده بیان کند.

 

: A2  دورۀ آموزش مقدماتی، بخش دوم

در این مرحله شما می توانید جملات و عبارات متداول و روزمره را که با بخش های کاملاً معمولی زندگی ارتباط دارند مانند اطلاعات دربارۀ شخص و خانواده ، خرید کردن، کار و محیط اطراف را بفهمید. شما می توانید در شرایط ساده و معمول منظور خود را بیان کرده و به گفتگو بپردازد.

 

: B1  دورۀ آموزش میانی، بخش اول

در این مرحله شما قادر خواهید شد روان صحبت کنید و با جملات ساده و پیوسته در ارتباط با مطالب آشنا و مورد علاقه گفتگو کنید. شما قادر به درک مفهوم در سطح مطلوب و برقراری ارتباط در محیط می شوید. شما قادر خواهید شد دربارۀ تجارب و اتفاقات گزارش داده، آرزوها و اهداف تان را شرح داده و درباره ی برنامه ها و نقطه نظرات تان دلایل و توضیحاتی را ارا ئه دهید.

 

: B2  دورۀ آموزش میانی، بخش دوم

پس از اتمام این دوره شما می توانید در مورد موضوعات زیادی به طور واضح و با جزئیات صحبت کنید. شما قادر خواهید شد محتوای اصلی متن های پیچیده درمورد موضوعات عام و خاص را درک کرده و در زمینۀ ویژۀ مربوط به خودتان بحث های مربوط به رشته تان را بفهمید. شما بقدری روان صحبت می کنید که یک مکالمۀ معمولی با یک آلمانی زبان بدون زحمت برای شما ممکن می گردد. بعد از اتمام این دوره شما قادر خواهید بود امتحان TestDaf، که یک پیش شرط مهّم کسب پذیرش تحصیلی است را با موفقیت پشت سر  بگذرانید.

 

: C1  دورۀ آموزش پیشرفته، بخش اول

شما می توانید متون بلند و پیچیده را فهمیده و معانی ضمنی آنها را درک کنید. شما می توانید زبان را در زندگی اجتماعی و شغلی یا در تحصیل بطور مؤثر و انعطاف پذیر استفاده کنید. شما می توانید به طور واضح، با ساختار و مفصّل دربارۀ موضوعات پیچیده صحبت کرده و در عین حال واژه های مختلفی را برای ارتباطات متنی بکار ببرید.

 

: C2  دورۀ آموزش پیشرفته ، بخش دوم

در این مرحله شما می تواید عملاً هر آنچه را که می خوانید و می شنوید بدون زحمت بفهمید و اطلاعات منابع مختلف کتبی و شفاهی را خلاصه کرده و در عین حال توضیحات و دلایل تان را به شکلی منطقی بیان کنید. شما می توانید خیلی روان و دقیق و بدون آمادگی نظرتان را بیان کرده و در موضوعات پیچیده را خیلی دقیق و ظریف را توضیح دهید.

 


بازگشت بازگشت به صفحه نخست

نشانی و تلفن شعبه‌های کانون زبان پارسایان :::

شعبه مرکزی (گیشا)

تلفن: 88255600
ابتدای کوی نصر (گیشا) سمت راست، پلاک 7، مجتمع آموزشی پارسایان

شعبه پارک‌وی

تلفن: 26293601
چهارراه پارک‌وی، ضلع جنوب شرقی، نبش خیابان ولیعصر، پلاک 1، جنب داروخانه آرامش

شعبه توحید

تلفن: 12-66574910
میدان توحید، ابتدای نصرت شرقی (دکتر میرخانی)، پلاک 230، طبقه دوم