دانستنی های کارآمد برای موفقیت در امتحانات استاندارد زبان آلمانی

دانستنی های کارآمد برای موفقیت در امتحانات استاندارد زبان آلمانی

ثبت نام آزمون های موسسه گوته تهران (DSIT)

+ ثبت نام آزمون های موسسه گوته کاملا اینترنتی است. ابتدا باید در سایت اکانت باز کنید و برای ثبت نام وارد پروفایل خود شوید. معمولا ثبت نام آزمون ها 8 صبح است. پس در روز ثبت نام 15 تا 20 دقیقه قبل از 8 وارد پروفایل خود شوید و مراحل زیر را انجام دهید:

+ وقتی وارد پروفایل خود شدید، روی قسمت ثبت نام آزمون کلیک کنید، حالا لیست آزمون ها و ظرفیت آنها را می بینید.

+ این صفحه ساعت را نشان می دهد، و هر 20 ثانیه به روزرسانی می شود. حالا شما می توانید صفحه ی خود را از طریق "به روزرسانی صفحه" کنارساعت یا گزینه ی “Refresh” مرورگر خود به روزرسانی کنید. از یک دقیقه مانده به 8 مرورگر خود را Refresh کنید تا عدد دقیق ثانیه ی ساعت را ببینید.

+ بسته به اینکه سرعت عملکرد و اینترنت شما چقدر است، از ثانیه ی (07:59:57) 57-58 از بالای ساعت قسمت "لطفا آزمون مورد نظر خود را انتخاب کنید" ، آزمون مورد نظر خود را انتخاب کنید.

+ به این روش شما از اولین نفراتی هستید که ساعت 8 وارد قسمت می شوید، حالا آزمون خود را تیک بزنید و گزینه ی زرد رنگ "درخواست ثبت نام در موارد تیک شده ی بالا را تایید می نمایم" را انتخاب کنید.

+ اکنون قسمت سخت ثبت نام را پشت سر گذاشته اید و در ادامه می توانید به دو روش پرداخت کارت به کارت یا پرداخت آنلاین با کارت های شتاب هزینه ی آزمون را پرداخت کنید.

+ اگر به هر دلیلی موفق به ثبت نام نشدید، روی گزینه ی رزرو آزمون کلیک کنید تا از نفرات اول رزرو آزمون باشید، به محظ اینکه یکی از شرکت کنندگان انصراف دهد به شما اطلاع می دهند. پس سایت را هم مرتبا چک کنید.

+ شب قبل از آزمون اینترنت خود را چک کنید که حجم آن یا مهلت قراردادتان تمام نشده باشد. برای اطمینان می توانید با گوشی و اینترنت 3G در کنار کامپیوتر مراحل ثبت نام را پیش ببرید تا اگر احیاناً اینترنت سیستم شما دچار مشکل شد، بدون استرس با گوشی ثبت نام کنید و آزمون را از دست ندهید.

+ از 20 دقیقه مانده به 8 که وارد پروفایل خود، قسمت ثبت نام آزمون می شوید، نام آزمون ها و کلاس های آمادگی را خوب درنظر بگیرید، تا در هنگام باز شدن ثبت نام آزمون، به درستی انتخاب کنید. بسیار پیش آمده افرادی که آزمون یا کلاس اشتباهی ثبت نام کردند، و هنگامی متوجه اشتباه خود شدند که دیگر ظرفیت آزمون مورد نظرشان به اتمام رسیده بوده.


بازگشت بازگشت به صفحه نخست

نشانی و تلفن شعبه‌های کانون زبان پارسایان :::

شعبه مرکزی (گیشا)

تلفن: 88255600
ابتدای کوی نصر (گیشا) سمت راست، پلاک 7، مجتمع آموزشی پارسایان

شعبه پارک‌وی

تلفن: 26293601
چهارراه پارک‌وی، ضلع جنوب شرقی، نبش خیابان ولیعصر، پلاک 1، جنب داروخانه آرامش

شعبه توحید

تلفن: 12-66574910
میدان توحید، ابتدای نصرت شرقی (دکتر میرخانی)، پلاک 230، طبقه دوم