هدف آموزش آلمانی

هدف آموزش آلمانی

زبان آلمانی در پارسایان

آیا برای کار و یاتحصیل در آلمان و یا ویزا نیاز به زبان آلمانی دارید؟

جهت اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاههای آلمان اخذ حداقل مدرک بین المللی B1 (آخرین سطح پایه ابتدایی و مدرک مورد قبول دانشگاهای آلمان) مورد نیاز است.

 

دوره های زبان آلمانی کانون زبان پارسایان در سه سطح مقدماتی، میانی و پیشرفته  برگزار می گردد. مرحله مقدماتی زبان آلمانی در 12 ترم ارائه میگردد. هر ترم شامل 18 جلسه  1/5ساعته می باشد. منابع تدریس مرحله مقدماتی کتابهای   Studio d  هستند که برگرفته از جدیدترین روشهای تدریس زبان آلمانی است. اساتید مجرب آموزشگاه پارسایان سعی بر آن خواهند داشت تا با بهره گیری از منابع تدریس و موارد کمک آموزشی، به بهترین شکل و نیز در کوتاه ترین زمان ممکن امر زبان آموزی را میسر نمایند. پس از گذراندن موفقیت آمیز 12 ترم سطح مقدماتی، دانشجویان زبان آلمانی میتوانند جهت اخذ مدرک بین المللی زبان آلمانی  Zertifikat Deutsch B1 درامتحان موسسه گوته انستیتو شرکت جویند.

 

اخذ مدرک  Zertifikat Deutsch B1 امتیاز بزرگی در امر پذیرش تحصیلی از دانشگاههای آلمان محسوب می گردد.

 

 

هدف ما :

  • توجه به نیاز زبان آموزان (دانشجویان میتوانند با توجه به نیاز خود کلاس مورد نظر را انتخاب نمایند).
  • انعطاف پذیری در سرعت آموزش مورد نظر دانشجویان.
  • بهره گیری از یک تیم آموزشی دوره دیده و دارای کیفیت زبان مادری.

 

 

جرا آلمانی یاد بگیریم؟

 

·   ارتباط بین المللی به کمک زبان آلمانی

کسی که قادر به صحبت به زبان آلمانی است می تواند با بیش از 100 میلیون نفر در سراسر جهان ارتباط برقرار کند. این زبان نه تنها در آلمان، بلکه همجنین در اتریش، سوئیس، لوگزامبورگ و لیختن اشتاین به عنوان زبان مادری تکلم می شود. این زبان علاوه‌ بر کشورهای نامبرده در بخش هایی از شمال ایتالیا، شرق بلژیک و فرانسه، همچنین در هلند و دانمارک نیز مورد استفاده واقع می شود

.

·   ارزش علمی و فرهنگی زبان آلمانی

کسی که می تواند آلمانی بخواند و بفهمد، جهان وسیعی در علوم کلاسیک و مدرن بروی او گشوده میشود. فرهنگ آلمانی خود را در عرصه های مختلف آشکار می سازد، از آن جمله در زمینـۀ ادبیات، موزیک وتئاتر، معماری، نقاشی، فلسفه و هنر. انتشار کتاب به زبان آلمانی در جهان مقام سوم را داراست و ادبیات آلمان تاکنون چندین جایزۀ نوبل دریافت کرده است. کسی که زبان آلمانی می داند، می تواند آثار نویسندگان بزرگی مانند گـوته، شیلر و برشت را به زبان اصلی بخواند و در دانشگاههای آلمان، اتریش و سوئیس تحصیل کند.

 

·  زبان آلمانی برای موفقیت شغلی

دانستن زبان آلمانی شانس شما برای موفقیت در بازار کار بین المللی را افزایش می دهد. شرکت های آلمانی در خارج از آلمان و شرکت های خارجی در آلمان به دنبال متخصصینی هستند که مسلط به زبان آلمانی می باشند. حتی در شرکت های بین المللی دانستن زبان آلمانی امتیاز ویژه ای محسوب می شود. در کشورهای اتحادیۀ اروپا برای متخصصینی که آشنا به زبان آلمانی هستند شانس زیادی برای تحصیل و کار وجود دارد. کسی که آلمانی می داند چشم انداز خوبی برای موفقیت دارد .
 


بازگشت بازگشت به صفحه نخست

نشانی و تلفن شعبه‌های کانون زبان پارسایان :::

شعبه مرکزی (گیشا)

تلفن: 88255600
ابتدای کوی نصر (گیشا) سمت راست، پلاک 7، مجتمع آموزشی پارسایان

شعبه پارک‌وی

تلفن: 26293601
چهارراه پارک‌وی، ضلع جنوب شرقی، نبش خیابان ولیعصر، پلاک 1، جنب داروخانه آرامش

شعبه توحید

تلفن: 12-66574910
میدان توحید، ابتدای نصرت شرقی (دکتر میرخانی)، پلاک 230، طبقه دوم