ویژگی یادگیری زبان ایتالیایی

ویژگی یادگیری زبان ایتالیایی

ویژگی یادگیری زبان ایتالیایی

زبان ایتالیایی یکی از زبان هایی است که با یادگیری آن میتوانید به تحصیل در کشور ایتالیا فکر کنید و از خدمات تحصیلی دانشگاههای ایتالیا بهره ببرید و مقدمات لازم را برای ادامه تحصیل در مقاطع کارشناسی به بالا فراهم نمایید. هر ساله طی آزمونی (Esterni) که مدرسه ایتالیایی های تهران در ماههای آخر سال برگزار میکند، دانشجویانی که موفق به کسب نمره قبولی در این آزمون شوند میتوانند از ویژگی تحصیل در هر دانشگاه و هر شهری که تمایل دارند برخوردار شوند همچنین امکان استفاده از بورسیه تحصیلی دانشگاهی و خوابگاه نیز برای پذیرفته شدگان فراهم است.

شرایط آزمون استرنی سفارت ایتالیا (Esterni):

متقاضیانی که در دوره های زبان ایتالیایی شرکت می کنند، می توانند در امتحان استرنی سطح B1سفارت ایتالیا، شرکت کنند که فقط سالییکبار در ماه دسامبر (آذر ماه ) برگزار می شود. این امتحان نیز از طرف دانشگاه زبانهای خارجی سیناSiena   برگزار خواهد شد.

 

سطوح ششگانه (A1-A2-B1-B2-C1-C2) در تمام اروپا و در قاره های دیگر بعنوان معیار و مرجع اساتید زبان جهت آماده سازی مواد درسی و تعیین سطح زبان مورد استفاده قرار می گیرند.

 

نکته: با توجه به قوانینی که هر سال توسط وزارت امور خارجه و وزارت علوم ایتالیا ( دانشگاهها ) برای اخذ ویزای تحصیلی وضع می شود. امکان تغییر سطح مدرک زبان مورد نیاز از B1   به B2  وجود دارد.

 

 

 

 

معادل سطوح ششگانه (A1-A2-B1-B2-C1-C2) در سری کتب Nuovo Espresso:

 1. کتاب Nuovo Espresso 1 معادل سطح A1 (مورد نیاز آزمون سفارت)
 2. کتاب Nuovo Espresso 2 معادل سطح A2(مورد نیاز آزمون سفارت)
 3. کتاب Nuovo Espresso 3 معادل سطح B1(مورد نیاز آزمون سفارت)
 4. کتاب Nuovo Espresso 4 معادل سطح B2 (به دلیل اینکه این کتاب بتازگی منتشر شده است و هنوز وارد ایران نشده است، تدریس این دوره با تاخیر و پس از نیازسنجی آموزشی مربوطه صورت خواهد پذیرفت.)
 5. کتاب Nuovo Espresso 5 معادل سطح C1(به دلیل اینکه این کتاب بتازگی منتشر شده است و هنوز وارد ایران نشده است، تدریس این دوره با تاخیر و پس از نیازسنجی آموزشی مربوطه صورت خواهد پذیرفت.)
 6. کتاب سطح C2 از این مجموعه هنوز به تالیف و چاپ نرسیده است.

 

 

دوره های حضوری (تدریس در آموزشگاه):

روزهای تدریس: زوج (شنبه – دوشنبه – چهارشنبه)

ساعات تدریس: 20:00 الی 21:30

مدت زمان هر جلسه: 90 دقیقه

 

تعداد جلسات آموزش سری کتب سه گانهNuovo Espresso

هر کتاب: 10 درس

هر درس برابر با 2 جلسه آموزشی در یک هفته(ثابت برای کلاس های عمومی و خصوصی)

تعداد کل جلسات برای تدریس یک کتاب:20 جلسه آموزشی(ثابت برای کلاس های عمومی و خصوصی)

تعداد کل هفته برای تدریس یک کتاب:10 هفته(ثابت برای کلاس های عمومی و خصوصی)

 

دوره های مجازی (تلگرام):

 

دوره کامل Nuovo Espresso

این دوره در بر گیرنده دوره کامل سه گانه Nuovo Espresso می باشد، تدریس هر سه جلد بصورت کامل همراه با تدریس دستور زبان هر درس، نکات کلیدی و مهم، فایل های صوتی مکالمه هر بخش می باشد. این دوره بصورت مجازی بر روی تلگرام تدریس میشود که شما پس از ثبت نام و پرداخت شهریه تحت آموزش قرار میگیرید.

 

 1. دوره های مجازی ما بر روی تلگرام برگزار میشود، و استقبال خوبی هم از دوره ها شده است، شما با استاد در ارتباط هستید، و مطالب درسی را دریافت میکنید و تا جلسه بعد مطالب را مطالعه میکنید و جاییکه سوالی دارید مطرح میکنید و با استاد در تعامل هستید.
 2. کلاس ها یا هفته ای دو جلسه یا هفته ای سه جلسه برگزار میشوند که این بستگی به درخواست و زمانی هست که شما برای مطالعه میگذارید.
 3. رفع اشکال هر جلسه تا جلسه بعدی بصورت ارسال پیام و یا Voice(در صورت نیاز به تشخیص استاد) میسر می باشد.
 4. وجه کامل ثبت نام کلاس های مجازی در ابتدا از متقاضی اخذ می گردد.
 5. دوره های مجازی آموزش زبان ایتالیایی مناسب کلیه افرادی که وقت کلاس حضوری ندارند و یا سایر علاقه مندانی که از شهرستان هایی که امکان حضور استاد ایتالیایی وجود ندارد، می باشد.
 6. در دوره های تلگرامی مطالب یک درس در یک بازه زمانی به گروه تلگرامی که متقاضی پس از پرداخت شهریه در آن عضو می شود ارسال می شود و متقاضی فرصت مطالعه آن مطالب را تا جلسه آتی دارد.

 

*هزینه خرید کلیه کتب آموزشی اعم از دوره های حضوری یا دوره های مجازی به عهده متقاضیان می باشد.

 


بازگشت بازگشت به صفحه نخست

نشانی و تلفن شعبه‌های کانون زبان پارسایان :::

شعبه مرکزی (گیشا)

تلفن: 88255600
ابتدای کوی نصر (گیشا) سمت راست، پلاک 7، مجتمع آموزشی پارسایان

شعبه پارک‌وی

تلفن: 26293601
چهارراه پارک‌وی، ضلع جنوب شرقی، نبش خیابان ولیعصر، پلاک 1، جنب داروخانه آرامش

شعبه توحید

تلفن: 12-66574910
میدان توحید، ابتدای نصرت شرقی (دکتر میرخانی)، پلاک 230، طبقه دوم