دوره های عادی ایتالیایی

دوره های عادی ایتالیایی

دوره های عادی ایتالیایی کانون زبان پارسایان
 
دوره های عادی زبان ایتالیایی (80 جلسه)


هدف از آموزش این دوره یادگیری دستور و در مرحله بعد مکالمه زبان ایتالیایی برای فراگیرانی است که در زمینه علمی، آموزشی، تجاری، اداری و گردشگری به برقراری ارتباط متقابل نیازمندند.
جوانان و بزرگسالانی که هیچ شناختی ندارند یا شناخت حداقلی نسبت به زبان ایتالیایی دارند و میخواهند توانایی های زبانی خود را در دستور زبان و پس از آن مکالمه روزمره زبان ایتالیایی بهبود ببخشند این دوره را میتوانند انتخاب کنند، این سری کتاب مجموعا شامل 19 درس می باشد که هر درس بسته به محتویات آن بین 2 تا 4 جلسه آموزشی تدریس خواهد شد. دوره مقدماتی شامل 7 درس می باشد، دوره متوسطه شامل 7 درس و دوره پیشرفته شامل 5 درس می باشد.

دوره های عادی در سه سطح برگزار می شوند:

 

مقدماتی
Qui Italia 1: primario

30 جلسه آموزش
متوسطه
Qui Italia 2: Intermedio

30 جلسه آموزش
پیشرفته
Qui Italia 3: avanzato

20 جلسه آموزش
 
 
با گذراندن دوره مقدماتی زبان ایتالیایی زبان آموز قادر خواهد بود:
متون ساده را بخواند و درک کند، با افراد ارتباط برقرار کند، متون ساده را بنویسد و در امتحانات سطح مقدماتی مدرسه ایتالیایی های تهران شرکت کرده و مدرک مربوط را دریافت نماید.
با گذراندن دوره متوسط زبان ایتالیایی زبان آموز قادر خواهد بود:
متون تقریباً پیچیده را خوانده و درک کند، در یک بحث موضوعی شرکت کند، به سطح خوبی از درک مطلب شفاهی دست یابد و در امتحانات سطح میانه مدرسه ایتالیایی های تهران شرکت و مدرک مربوط را دریافت نماید و نیز جهت ادامه تحصیل از دانشگاه های ایتالیا پذیرش دریافت نماید.
با گذراندن دوره پیشرفته زبان ایتالیایی زبان آموز قادر خواهد بود:
متون مشکل را خوانده و درک کند، در مورد مباحث علمی و پیچیده بحث کند و به زبان ایتالیایی مقاله بنویسد، به سطح بسیار خوب شفاهی درک مطلب دست یابد، در امتحانات سفارت شرکت نماید و مدرک مربوطه را اخذ نموده و جهت ادامه تحصیل در ایتالیا پذیرش اخذ نماید.
دوره آکادمیک ویژه دانشجویان زبان ایتالیایی (90 جلسه)
هدف از آموزش این دوره تقویت دانشجویان رشته زبان ایتالیایی و همینطور علاقه مندانی که بصورت آکادمیک می خواهند این زبان رو بیاموزند می باشد، کتابی که برای تدریس برگزیده شده است کتاب آموزشی قوی La lingua italiana per stranieri از استاد دانشگاههای ایتالیا خانم کاترین کاترینف می باشد که دارای دوجلد می باشد. تدریس کامل این دو جلد کتاب معادل یادگیری زبان ایتالیایی سال اول دانشگاه تهران (زبان و ادبیات ایتالیایی) و دانشگاه آزاد اسلامی (متزجمی زبان ایتالیایی) می باشد به عبارتی کلیه کسانی که این دوره رو انتخاب میکنند سطح آشنایی آنها با زبان ایتالیایی معادل دانشجویان سال اول در دانشگاه می باشد که به مراتب نسبت به دو روش Qui Italia و Espresso قوی تر و کاربردی تر می باشد. این دوره به کسانیکه میخواهند وقت کافی برای یادگیری زبان ایتالیایی هزینه کنند توصیه میشود چون طول دوره به مراتب از دوره های دیگر بیشتر خواهد بود. چاپ قدیم این کتاب در 30 درس و چاپ جدید و دوجلدی آن در 25 درس تالیف شده است.
 
شعبه گیشا : 88255600
شعبه پارک وی : 26293601

بازگشت بازگشت به صفحه نخست

نشانی و تلفن شعبه‌های کانون زبان پارسایان :::

شعبه مرکزی (گیشا)

تلفن: 88255600
ابتدای کوی نصر (گیشا) سمت راست، پلاک 7، مجتمع آموزشی پارسایان

شعبه پارک‌وی

تلفن: 26293601
چهارراه پارک‌وی، ضلع جنوب شرقی، نبش خیابان ولیعصر، پلاک 1، جنب داروخانه آرامش

شعبه توحید

تلفن: 12-66574910
میدان توحید، ابتدای نصرت شرقی (دکتر میرخانی)، پلاک 230، طبقه دوم