دوره‌های برون سازمانی پارسایان

دوره‌های برون سازمانی پارسایان

 

دوره های تخصصی و عمومی برون سازمانی

 

  • اداره برون کانونی به بخشی اطلاق می‌شود که با مراکز آموزشی و سازمان‌های خارج از کانون در برگزاری دوره‌های آموزشی همکاری می‌نماید. تشکیل کلاس‌های آموزش زبان اعم از انگلیسی، فرانـسه، آلـمانی، ایتالیایی، ترکی استانبولی و اسپانیایی در محــل سازمان‌ها یا مراکز آموزشی، کلاس برون کانونی نامیده می‌شود. مراکز آموزشی یا سازمان‌ها و ادارات طی نامـه‌ای درخواست کتبی خود را به دفتر ریاست کانون ارسال و پـس از بـررسی و موافقت معاونت آموزش و نوآوری همکاری آغاز می‌گردد. این دوره‌ها با دو هدف بر آوردن نیاز آموزشی با وجود کمبود ظرفیت پذیرش در کانون و نیز ایجاد ارتباط آموزش‌های خارج از کانون صورت می‌گیرد.

 

  • در کلاس‌های برون کانونی ساختار آموزشی سایر مراکز کانون و نیز مقررات آموزشی از جهت تعداد جلسات زمانی دوره و سطح توانایی مدرس و دیگر موارد دقیقاً اجرا می‌گردد.

 

  • زبان آموزان کلاس‌های برون کانونی نیز با ثبت اطلاعاتشان توسط کانون ، زبان آموز کانون محسوب شده و می‌توانند در صورت وجود ظرفیت به کلاس‌های مراکز آموزشی کانون با حفظ مقرارت منتقل شوند.

 

 

  • آموزش برون کانونی می‌تواند بر اساس موافقت کانون و متقاضی و سازمان یا مراکز بر اساس امکان تامین مدرس به صورت دوره‌های ویژه و در جدول زمانی متفاوت از دوره‌های رایج در کانون برگزار شود.

 

  • همکاری در خصوص دوره‌های برون کانونی بر اساس قرارداد و توافق نامه امضا شده، توسط طرفین قطعی شده و قرارداد برای هر دوره یا هر ترم آموزشی تجدید می‌گردد  اداره برون کانونی به بخشی اطلاق می‌شود که با مراکز آموزشی و سازمان‌های خارج از کانون در برگزاری دوره‌های آموزشی همکاری می‌نماید.

 

  • واحد برون سازمانی کانون زبان پارسایان اقدام به ارائه آموزش زبان های عمومی و تخصصی به نهادها، سازمان ها، شرکت های دولتی و خصوصی، بیمارستان ها و همچنین مدارس و دانشگاه ها نموده است .  همچنین  با برخورداری از مدرسین مجرب و حرفه ای قادر است تا دوره های آموزشی مورد نظر متقاضیان را در زمان و محل مورد نظر آنان برگزار نماید. لازم به ذکر است سازمان ها و موسسات مذکور با شرکت در این دوره های آموزشی می توانند بسته به تعداد زبان آموزان معرفی شده از تخفیف های ویژه کانون بهره مند شوند.
  •  
  • جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره  88255600 تماس حاصل فرمایید.

بازگشت بازگشت به صفحه نخست

نشانی و تلفن شعبه‌های کانون زبان پارسایان :::

شعبه مرکزی (گیشا)

تلفن: 88255600
ابتدای کوی نصر (گیشا) سمت راست، پلاک 7، مجتمع آموزشی پارسایان

شعبه پارک‌وی

تلفن: 26293601
چهارراه پارک‌وی، ضلع جنوب شرقی، نبش خیابان ولیعصر، پلاک 1، جنب داروخانه آرامش

شعبه توحید

تلفن: 12-66574910
میدان توحید، ابتدای نصرت شرقی (دکتر میرخانی)، پلاک 230، طبقه دوم