کتابهای TopNotch

کتابهای TopNotch

کتاب های Top Notch 

Top Notch محصول سال 2006 میلادی از جمله دوره های حرفه ای با بهره گیری از آخرین روشهای آموزش زبان است که در 6 سطح از پایه تا پیشرفته برای گروه جوانان و بزرگسالان تدوین شده و به 2 صورت 6جلدی و 12جلدی چاپ و نشر شده است. از ویژگی های دوره 12جلدی این است که کتاب دانش آموز (student book) و کتاب تمرین (work book) در یک مجلد همراه با CD صوتی عرضه شده است که موجب سهولت استفاده از کتاب می شود.از جمله نکات مهم این کتاب ها این است که برخلاف بسیاری از کتاب های دیگر که به صورت ناقص و بدون استفاد از امکانات جانبی بدون مجوز در ایران چاپ و توزیع می شود،این دوره از حمایت کامل و امکانات ناشر اعم از کتاب های راهنما ی معلم ، امکانات صوتی وتصویری جانبی و کمک درسی برخوردار است.

 

سیستم مکالمه ترمیک به صورت گروهی در پارسایان با سیستم Top Notch می باشد که همانند سایر سیستم ها در سطوح: (Basic،Elementary، Pre-Intermediate Intermediate ،Advanced)    

به ترتیب:

 

( Fundamental(1,2

(Top notch(1a,1b

(Top notch (2a, 2b 

(Top notch(3a,3b

(Summit (1a,1b)-(2a,2b

 

تقسیم بندی می شود. این سیستم مربوط به انتشارات Longman بوده و با توجه به نوع استفاده زبان آموزان از زبان و نیاز به توانایی حضور در محیط های زبان اصلی از استانداردهای مطلوب برخورداربوده و دارای مطالبی مطابق با سلیقه نسل جدید می باشد. در تقسیم بندی ترمیک،آموزش گفت و شنود به صورت تخصصی(جلسات Work Shop) بعد از اتمام دروس ابتدایی هر کتاب در نظر گرفته شده است. در این دوره آموزشی از فیلم و آهنگ های مختص سیستم Top Notch استفاده می شود.


بازگشت بازگشت به صفحه نخست

نشانی و تلفن شعبه‌های کانون زبان پارسایان :::

شعبه مرکزی (گیشا)

تلفن: 88255600
ابتدای کوی نصر (گیشا) سمت راست، پلاک 7، مجتمع آموزشی پارسایان

شعبه پارک‌وی

تلفن: 26293601
چهارراه پارک‌وی، ضلع جنوب شرقی، نبش خیابان ولیعصر، پلاک 1، جنب داروخانه آرامش

شعبه توحید

تلفن: 12-66574910
میدان توحید، ابتدای نصرت شرقی (دکتر میرخانی)، پلاک 230، طبقه دوم